Lub rooj kuaj mob poj niam FD-G-1 siv cov khoom siv muaj zog thiab tiv taus xeb, uas zoo rau kev ntxuav thiab tua kab mob txhua hnub ntawm tsev kho mob.
Qhov siab ntawm lub rooj kuaj mob, lub kaum sab xis ntawm lub rooj zaum nraub qaum thiab lub rooj zaum ceg tuaj yeem hloov kho tau los ntawm kev hloov ko taw.
Cov khoom siv ua tiav lawm, thiab muaj cov chaw so xub pwg, cov hlua khi xub pwg, cov hlua khi dab teg, cov tes tuav, cov chaw so ceg, thiab cov tais av nrog cov lim dej ua tus qauv.
Lub hauv paus ntawm lub rooj kuaj mob poj niam siv cov qauv U-puab, uas muab qhov chaw txav ko taw thiab ceg rau tus kws kho mob txoj haujlwm txhua hnub.
Lub txaj kuaj mob gynecological no, tsis yog tsuas yog tsim rau kev kuaj mob gynecological xwb, tab sis kuj rau kev kuaj mob urology txiv neej
1.Txaj pw ua npuas ncauj tsis muaj qhov txuas
Lub txaj pw ntawm lub rooj kuaj mob hluav taws xob gynecological siv cov thev naus laus zis ua npuas ncauj tshiab kawg, uas ua rau tus neeg mob xis nyob dua.
2.Cov Khoom Siv Tiv Thaiv Kev Xeb
Tag nrho cov npog ntawm lub rooj kuaj mob hluav taws xob gynecological yog ua los ntawm cov ntaub ntawv zoo tshaj plaws, uas yog corrosion-resistant, yooj yim los ntxuav thiab tua kab mob.
3. Kev Hloov Ko Taw
Nruab nrog lub pob hloov ko taw, tswj tau ntau yam kev txav ntawm lub rooj kuaj mob yug menyuam.
4.Cov Khoom Siv Ntau Yam
Ntxiv rau qhov chaw so xub pwg ib txwm muaj, cov hlua khi xub pwg, cov tes tuav, cov chaw so ceg, cov kauj ceg, lub dab dej pov tseg, lub teeb kuaj mob poj niam lossis lub rooj zaum kws kho mob kuj xaiv tau thiab.
Cov Kev Cai
| QauvKhoom | FD-G-1 Lub Rooj Kuaj Mob Gynecological Hluav Taws Xob |
| Ntev thiab Dav | 1800mm * 550mm |
| Qhov Siab (Saum thiab Hauv) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Rov Qab Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Phaj Tom Qab (Sab Saum Toj thiab Hauv Qab) | 60°/10° |
| Lub cev muaj zog hluav taws xob | Jiecang |
| Hluav taws xob | 220V/110V |
| Zaus | 50Hz / 60Hz |
| Lub zog muaj zog | 1.0 KW |
| Roj teeb | Yog |
| Txaj pw | Txaj pw tsis muaj qhov txuas |
| Cov Khoom Siv Tseem Ceeb | ABS |
| Qhov Muaj Peev Xwm Thauj Khoom Siab Tshaj Plaws | 150 KG |
| Kev Pov Hwm | 1 Xyoo |
Stus qauvCov Khoom Siv
| Tsis yog. | Lub Npe | Qhov ntau thiab tsawg |
| 1 | Kev Txhawb Nqa Caj Npab | 1 khub |
| 2 | Phaj ceg | 1 Teeb |
| 3 | Txaj pw | 1 teeb |
| 4 | Kov | 1 khub |
| 5 | Kev Hloov Taw | 1 Teeb |