LEDD500700C + M yog hais txog lub teeb LED ob chav dome hauv chav phais.
Lub koob yees duab uas ua rau hauv thiab lub tshuab saib xyuas sab nraud siv tau rau kev cob qhia. Nws ua rau kev saib xyuas thiab kaw cov haujlwm.
■ phais plab/ phais dav dav
■ kev kho mob poj niam
■ phais plawv/ hlab ntsha/ hauv siab
■ kev phais hlwb
■ kev kho pob txha
■ kev raug mob / xwm txheej ceev LOS SIS
■ kev kho mob zis / TURP
■ ent/ Kev Kho Mob Qhov Muag
■ Kev kuaj mob ntawm lub qhov muag
1. Lub Koob Yees Duab
Lub koob yees duab ua ke, tsis tas yuav dai nws nrog lwm pawg caj npab.
2. Lub teeb chav phais no ntes thiab xa cov duab sai thiab zoo. Vim muaj 10X optical zoom, cov duab tuaj yeem pom los ntawm txhua qhov chaw.
3. Lub teeb hauv chav phais no kuj tseem tuaj yeem kaw cov ntaub ntawv phais. Nws tuaj yeem siv rau kev cob qhia thiab kev kawm.
Lub Tshuab Saib Xyuas
1. Los ntawm kev tshaj tawm qhov kev ua haujlwm, LEDD500700C + M lub teeb chav phais tuaj yeem tso cai rau cov neeg ua haujlwm hauv tsev kho mob ua raws li koj txoj kev nce qib yam tsis muaj kev tawg ntawm thaj chaw huv.
2. Lub teeb hauv chav phais nrog lub koob yees duab thiab lub monitor ua ke muab lwm qhov pom sab saud ntawm lub taub hau phais kom koj pab neeg phais tuaj yeem qhia cov txheej txheem phais thoob ntiaj teb.
Cov Qauvs:
| Lub Koob Yees Duab | |
| Kev daws teeb meem | 210 megapixel 1920 (H) X 1080 (V) |
| Hom kev sib txuas lus | RS232 |
| Cov txheej txheem sib txuas lus | HITACHI / SONY VISCA |
| Tus Txuas | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) sib xws 110/LVDS 30P |
| Hom sensor | 1/2.9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Hom luam theej duab | Kev Ntsuam Xyuas Qib Siab |
| Nruab Hnub Thiab Hmo Ntuj System | Xim/dub thiab dawb/tsis siv neeg |
| Qhov kaj tsawg kawg nkaus | xim: 0.1Lux dub thiab dawb: 0.01Lux |
| Hom kev sib dhos ua ke | inter-sync |
| Cov zis video | lub teeb liab digital |
| SNR | ≥50dB (AGC tawm) |
| Lub lens | |
| IRCUT | IRCUT ob chav lim dej hloov pauv tsis siv neeg |
| Cov tsom iav kho qhov muag | 10X f = 5 hli ~ 50 hli |
| lub kaum sab xis | Siab: 51.8°(W)~5.86°(T) V:39.1°(W)~4.4°(T) |
| Kev Ua Haujlwm | |
| hom kev raug | A/M |
| dawb sib npaug | Tsis siv neeg |
| Hom Kev Ua Kom Pom Tseeb | A/M |
| tau txais kev tswj hwm | A/M |
| Duab nyhuv | Tsis siv neeg/xim/dub thiab dawb/tsis zoo |
| kev ua haujlwm mirroring | Kev txhawb nqa (daim iav kab rov tav + daim iav ntsug) |
| cov duab dov | Kev txhawb nqa |
| Dav dav Dynamic | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| lub qhov rooj hluav taws xob | 1/30s ~ 1/10,000s |
| qhov sib piv sib piv | Kho tau |
| kev puv nkaus | Kho tau |
| Kev ua haujlwm tiv thaiv huab cua | Kev txhawb nqa |
| Ntug | Kev txhawb nqa |
| Cov lus qhia dav dav | |
| Qhov Loj | 38.6 (Dav) * 41 (Siab) * 64.6 (Ntev) hli |
| Kub thiab av noo ua haujlwm | ﹣10 ℃~ 50 ℃, 10% RH ~ 60% RH |
| Cia Kub / av noo | ﹣20 ℃~ 60 ℃, 10% RH ~ 80% RH |
| kev muab hluav taws xob | DC 12V ± 10% |
| kev siv hluav taws xob | 3.5W SIAB TSHAJ PLAWS |
| Qhov hnyav tag nrho | 110g |
Saib Xyuas
| Cov Txheej Txheem Tseem Ceeb | |
| Qhov loj ntawm qhov screen | 21.5' |
| Hom teeb pom kev zoo | LED |
| Thaj Chaw Tso Saib | 475.2 hli (Dav) × 267.3 hli (Siab) |
| Qhov Sib Piv | 16:9 |
| Kev daws teeb meem siab tshaj plaws | 1920 × 1080 |
| Xim Zaub | 16.7M |
| Pixel Pitch | 0.2475 (H) × 0.2475 (V) |
| Kev ci ntsa iab | 300cd/㎡ |
| Duab Sib Piv | 1500:1 |
| Saib Lub kaum sab xis | 850/850/750/650 |
| Lub Sijhawm Teb | 8MS |
| Zaus ntawm thaj teb | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Cov tswv yim thiab cov zis | |
| SDI HAUV | 1 |
| SDI Tawm | 1 |
| AV HAUV | 22(2 × BNC) |
| AV tawm | 1 |
| S-VIDEO | 1 |
| VGA tswv yim | 1 |
| HDMI Input | 1 |
| YPbPr/YCbCr Cov Tswv Yim | 3(3 × BNC) |
| RS232 Tswv Yim (Xaiv Tau) | 1 |
| Lub suab nkag | 1 |
| Tso zis suab | 1 |
| Lub tshuab xim | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Lus | Suav/Lus Askiv/Fabkis/German/Italis/Spanish/ |
| Kev muab hluav taws xob | |
| Lub zog | DC 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Lub zog tos | 5W |