TDG-1 Lub rooj ua haujlwm hluav taws xob muaj tsib pawg ua haujlwm tseem ceeb: lub txaj hluav taws xob kho tau qhov siab, qaij mus tom ntej thiab rov qab, qaij sab laug thiab sab xis, nce phaj rov qab, thiab nres.
Cov tsos zoo nkauj, lub cev, lub hauv paus, kem nqa, thiab cov ntsia hlau ntawm qhov kev ua haujlwm hluav taws xob no yog ua los ntawm cov hlau tsis xeb zoo, nrog rau qhov tiav siab, tiv taus corrosion thiab lub zog siab.
Kho tau ntau qhov chaw ntawm lub rooj ua haujlwm hluav taws xob ntse, nrog ib lub khawm tswj. Nws siv lub tshuab hluav taws xob LINAK, uas ntsiag to, meej thiab tsis tas yuav kho. Lub log loj, ntsiag to thiab tiv thaiv kev co.
Lub rooj ua haujlwm hluav taws xob no yog tsim rau ntau yam kev phais mob, xws li kev phais plab, kev yug menyuam, kev kho mob poj niam, ENT, urology, anorexic thiab orthopedics, thiab lwm yam.
1.AngularAkev hloov khownwsGas Scov prings
Ob lub phaj nraub qaum thiab cov phaj ceg sib txuas ntawm TDG-1 lub rooj ua haujlwm hluav taws xob muaj cov qauv txhawb nqa lub tog raj kheej roj, uas ua rau ntau yam kev hloov kho maj mam, ntsiag to, thiab tsis muaj kev co, thaum tiv thaiv cov qauv sib txuas thiab tiv thaiv tus neeg mob kom tsis txhob poob.
2.LINAK Fais Fab Linear Actuator
Kev siv lub laub hluav taws xob tshem tawm qhov xav tau rau cov neeg ua haujlwm kho mob los tswj qhov chaw ntawm lub rooj ua haujlwm. Tsuas yog xav tau tuav lub chaw taws teeb tswj, yooj yim thiab txuag zog. Piv nrog rau kev saib xyuas tom qab muag ntawm lub rooj ua haujlwm hydraulic, lub rooj ua haujlwm hluav taws xob kuj txo qis cov nqi saib xyuas tom qab muag. Thaum lub sijhawm hloov kho, lub laub hluav taws xob tuaj yeem tso tau qhov tseeb dua, thiab cov txheej txheem hloov kho yog ntsiag to heev.
3. Y Hom Puag
Lub hauv paus txaj siv tus qauv Y, uas tsis yog tsuas yog ua raws li tus qauv ergonomic xwb, ua kom lub rooj ua haujlwm hluav taws xob ruaj khov dua, tab sis kuj muab qhov chaw tso ceg ntau dua rau cov neeg ua haujlwm kho mob, ua rau cov neeg ua haujlwm kho mob tuaj yeem mus cuag tus neeg mob ze dua.
4. Cov Khoom Siv Ntau Yam
Muaj cov hlua khi xub pwg, hlua khi dab teg, hlua khi ceg, thiab hlua khi lub cev kom ntseeg tau tias cov neeg mob uas siv tshuaj loog yuav tsis ntog thaum phais. Cov phaj ceg, chaw so caj npab, cov khoom txhawb nqa lub cev thiab cov khoom txhawb nqa ceg puav leej muaj cov ntaub ua npuas ncauj kom ntseeg tau tias kev phais yooj yim thiab kev ncig ntawm cov kua dej hauv lub cev thaum lub sijhawm phais.
5. Larger caster tsim
Lub hauv paus ntawm lub rooj ua haujlwm hluav taws xob yog tsim los nrog cov casters loj (txoj kab uas hla≥100 hli), uas yooj ywm txav mus los. Cov casters nce thaum nres, lub hauv paus txaj nyob rau hauv kev sib cuag ruaj khov nroghauv av, thiab qhov ruaj khov zoo.
6. Lub roj teeb ua ke
Yog tias muaj hluav taws xob tsis ua haujlwm, lub roj teeb uas ua rau hauv tuaj yeem txhawb nqa 50 txoj haujlwm.
Pcov arameters
| QauvKhoom | TDG-1 Lub Rooj Ua Haujlwm Hluav Taws Xob |
| Ntev thiab Dav | 2050mm * 500mm |
| Qhov Siab (Saum thiab Hauv) | 890mm / 690mm |
| Phaj Taub Hau (Sab Saum thiab Hauv Qab) | 60°/ 60° |
| Phaj Tom Qab (Sab Saum Toj thiab Hauv Qab) | 90°/ 17° |
| Phaj Ceg (Sab Saum / Hauv Qab / Sab Nraud) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Lateral Tilt (Sab laug thiab sab xis) | 20°/ 20° |
| Choj Raum Siab | ≥110 hli |
| Flex / Reflex | Kev ua haujlwm sib xyaw |
| Vaj Huam Sib Luag | Xaiv tau |
| Lub cev muaj zog hluav taws xob | Linak |
| Hluav taws xob | 220V/110V |
| Zaus | 50Hz / 60Hz |
| Lub zog muaj zog | 1.0 KW |
| Roj teeb | Yog |
| Txaj pw | Txaj Pw Nco |
| Cov Khoom Siv Tseem Ceeb | 304 Cov Hlau Stainless |
| Qhov Muaj Peev Xwm Thauj Khoom Siab Tshaj Plaws | 200 KG |
| Kev Pov Hwm | 1 Xyoo |
SCov Khoom Siv Txheem
| Tsis yog. | Lub Npe | Qhov ntau thiab tsawg |
| 1 | Kev Tshuaj Ntsuam Xyuas Tshuaj loog | 1 daim |
| 2 | Kev Txhawb Nqa Lub Cev | 1 khub |
| 3 | Kev Txhawb Nqa Caj Npab | 1 khub |
| 4 | Kev Txhawb Nqa Ceg | 1 khub |
| 5 | Kidney Choj Kov | 1 daim |
| 6 | Txaj pw | 1 Teeb |
| 7 | Chaw Taws Teeb Tes | 1 daim |
| 8 | Cov Kab Fais Fab | 1 daim |