1.Txoj Haujlwm Qis Kawg
Qhov siab tsawg kawg nkaus ntawm lub rooj phais qhov muag tuaj yeem hloov kho tau txog 500 hli. Lub kaw lus tsav electromagnetic uas paub zoo yog ruaj khov, txhim khu kev qha thiab tsis muaj suab nrov thaum lub sijhawm ua haujlwm. Nws yog qhov kev xaiv zoo tshaj plaws rau kev phais qhov muag thiab ENT.
2.Phaj Taub Hau Tshem Tawm
Lub taub hau tshem tau yooj yim los tswj los ntawm cov iav kho tshuab.
Tus qauv tsim concave hauv nruab nrab ntawm lub headboard cushion ua tau raws li ergonomic xav tau.
3. Qhov Chaw Dav Dav
Qhov dav ntawm qhov chaw tuaj yeem ncav cuag 550 hli, ua rau tus neeg mob pw tau yooj yim dua
4. Kev Hloov Taw Yooj Yim
Lub kaum sab xis ntawm lub phaj nraub qaum thiab phaj ceg tuaj yeem hloov kho tau los ntawm kev hloov ko taw, uas yooj yim rau tus kws kho mob los kho tus neeg mob txoj haujlwm mus rau qhov chaw zoo tshaj plaws thaum lub sijhawm ua haujlwm ophthalmology.
5. Lub Nres Petal
Cov nres tsheb kauj vab uas siv lub tshuab ua haujlwm tau sai dua, yooj yim, muaj kev nyab xeeb thiab txhim khu kev qha.
6. Lub Rooj Zaum Kws Kho Mob Xaiv Tau
Lub rooj zaum kws kho mob tuaj yeem kho qhov armrests, backrests thiab qhov siab ntawm lub rooj zaum.
Cov Kev Cai
| Qauv Khoom | TDG-2 Lub Rooj Ua Haujlwm Hluav Taws Xob Ophthalmic |
| Ntev thiab Dav | 2080mm * 550mm |
| Qhov Siab (Saum thiab Hauv) | 700mm / 500mm |
| Phaj Taub Hau (Sab Saum thiab Hauv Qab) | 45°/ 90° |
| Phaj Tom Qab (Sab Saum Toj thiab Hauv Qab) | 45°/ 20° |
| Phaj Ceg (Sab Saum thiab Hauv Qab) | 45°/ 20° |
| Kab rov tav zawv zawg | 300 hli |
| Lub cev muaj zog hluav taws xob | Jiecang |
| Hluav taws xob | 220V/110V |
| Zaus | 50Hz / 60Hz |
| Lub zog muaj zog | 1.0 KW |
| Roj teeb | Yog |
| Txaj pw | Txaj Pw Nco |
| Cov Khoom Siv Tseem Ceeb | 304 Cov Hlau Stainless |
| Qhov Muaj Peev Xwm Thauj Khoom Siab Tshaj Plaws | 200 KG |
| Kev Pov Hwm | 1 Xyoo |
Cov Khoom Siv Txheem
| Tsis yog. | Lub Npe | Qhov ntau thiab tsawg |
| 1 | Cov pas nrig txhaj tshuaj | 1 Teeb |
| 2 | Rooj Tswjhwm Caj Npab | 1 Khub |
| 3 | Lub tais ntsuas | 1 Teeb |
| 4 | Kho Clamp | 1 Teeb |
| 5 | Txaj pw | 1 Teeb |
| 6 | Kev Hloov Taw | 1 Teeb |