Lub rooj ua haujlwm txawb TDY-2 muaj lub txaj thiab kem ua los ntawm cov hlau tsis xeb 304 tag nrho, yooj yim los ntxuav thiab tiv thaiv kev ua qias tuaj.
Lub rooj saum npoo muab faib ua 5 ntu: ntu taub hau, ntu nraub qaum, ntu pob tw, thiab ob ntu ceg uas tshem tau.
Lub rooj phais mob TDY-2 tuaj yeem txhais tau deb li ntawm 340 hli, muab thaj chaw zoo rau C-arm thaum phais, thiab siv tau nrog cov thawv duab X-ray.
Rooj zaum ob chav sib koom ua ke, rooj zaum ceg kho tau los ntawm lub caij nplooj ntoos hlav roj. Siv cov log tsheb German uas tsis muaj suab nrov. Kuj tseem muaj ib lub khawm rov pib dua, ib lub khawm buckling thiab tiv thaiv kev buckling yog xaiv tau.
Lub rooj ua haujlwm hluav taws xob ntau yam no yog tsim rau ntau yam kev phais mob, xws li kev phais mob plab, kev yug menyuam, kev kho mob poj niam, ENT, urology, anorectal thiab orthopedics, thiab lwm yam.
1.Ob chav sib koom ua ke lub taub hau phaj
Lub phaj taub hau ob chav sib koom ua ke ntawm lub rooj ua haujlwm hluav taws xob no tuaj yeem kho qhov siab ntawm lub headboard, ua rau tus neeg mob muaj lub kaum sab xis xis thaum ua haujlwm hauv ntau qhov chaw sib txawv.
2. Phaj ceg tuaj yeem yog Kev Tswj Hluav Taws Xob lossis Kev Tswj Roj Caij Nplooj Ntoos Hlav
Lub phaj ceg tuaj yeem tswj tau los ntawm lub caij nplooj ntoos hlav roj lossis tuaj yeem hloov kho mus rau kev tswj hluav taws xob.
3. Xaiv tau ob chav tswj system
Tus tswj tes thiab cov kev tswj vaj huam sib luag xaiv tau muab kev tiv thaiv ob npaug rau kev phais.
4.Cov Casters Loj
Cov log tsheb German TENTE uas tau xa tawm, hnav-resistant thiab ntsiag to.
5. Lub roj teeb uas rov ua dua tshiab tau
Lub rooj ua haujlwm hluav taws xob TDY-2 muaj lub roj teeb ua haujlwm tau zoo, uas tuaj yeem ua tau raws li qhov xav tau ntawm 50 qhov kev ua haujlwm. Tib lub sijhawm, nws muaj lub zog AC los muab lub zog hluav taws xob kom ntseeg tau tias muaj kev nyab xeeb tshaj plaws.
6.Kev Xaiv Ntau Ntxiv
Xaiv tau ib lub khawm rov pib dua, kev khoov zoo thiab kev ua haujlwm khoov rov qab.
Pcov yam ntxwv:
| QauvKhoom | TDY -2 Rooj Ua Haujlwm Hluav Taws Xob Txawb |
| Ntev thiab Dav | 2100mm * 550mm |
| Qhov Siab (Saum thiab Hauv) | 1000mm / 700mm |
| Phaj Taub Hau (Sab Saum thiab Hauv Qab) | 45° 90° |
| Phaj Tom Qab (Sab Saum Toj thiab Hauv Qab) | 90°/ 17° |
| Phaj Ceg (Sab Saum / Hauv Qab / Sab Nraud) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Lateral Tilt (Sab laug thiab sab xis) | 15°/ 15° |
| Choj Raum Siab | ≥110 hli |
| Kab rov tav zawv zawg | 345 hli |
| Flex / Reflex | Kev ua haujlwm sib xyaw |
| Rooj Tswjhwm X-ray | Xaiv tau |
| Vaj Huam Sib Luag | Tus Qauv |
| Lub cev muaj zog hluav taws xob | Jiecang |
| Hluav taws xob | 220V/110V |
| Zaus | 50Hz / 60Hz |
| Lub zog muaj zog | 1.0 KW |
| Roj teeb | Yog |
| Txaj pw | Txaj Pw Nco |
| Cov Khoom Siv Tseem Ceeb | 304 Cov Hlau Stainless |
| Qhov Muaj Peev Xwm Thauj Khoom Siab Tshaj Plaws | 200 KG |
| Kev Pov Hwm | 1 Xyoo |
Cov Khoom Siv Txheem
| Tsis yog. | Lub Npe | Qhov ntau thiab tsawg |
| 1 | Kev Tshuaj Ntsuam Xyuas Tshuaj loog | 1 daim |
| 2 | Kev Txhawb Nqa Lub Cev | 1 khub |
| 3 | Kev Txhawb Nqa Caj Npab | 1 khub |
| 4 | Kev Txhawb Nqa Lub Xub Pwg | 1 khub |
| 5 | Kev Txhawb Nqa Ceg | 1 khub |
| 6 | Kev Txhawb Nqa Taw | 1 khub |
| 6 | Kidney Choj Kov | 1 daim |
| 7 | Txaj pw | 1 Teeb |
| 8 | Kho Clamp | 8 daim |
| 9 | Kev Kho Clamp Ntev | 1 khub |
| 10 | Chaw Taws Teeb Tes | 1 daim |
| 11 | Cov Kab Fais Fab | 1 daim |