Tag nrho cov hau yog ua los ntawm 304 stainless hlau, yooj yim los ntxuav thiab tua kab mob.
Cov khoom siv fiber ntau kis tau lub teeb zoo yog qhov tsim nyog rau kev siv X-ray.
Tus qauv txaj pw dav dua ua rau cov neeg mob pw saum lub rooj phais mob tau yooj yim dua.
TDY-G-1 electro-hydraulic operating table siv cov txheej txheem tswj hydraulic siab heev, cov khoom siv electromagnetic txhim khu kev qha thiab cov twj roj los ntawm Taiwan, ua kom muaj kev ua haujlwm ntsiag to thiab ruaj khov.
1.Ultra-qisPkev tso cai
Qhov siab qis tshaj plaws ntawm lub rooj hluav taws xob-hydraulic OR no tuaj yeem hloov kho tau txog 520 hli, tsim nyog heev rau kev phais hlwb thiab phais qhov muag. Lub phaj taub hau uas tshem tau tuaj yeem ua tau raws li kev siv lub rooj ua haujlwm nrog lub taub hau txiav.
2. Ob lub taub hau sib koom ua ke
Lub phaj taub hau ob chav sib koom ua ke ntawm Lub Rooj Fais Fab-hydraulic OR no tuaj yeem kho qhov siab ntawm lub headboard, cia tus neeg mob muaj lub kaum sab xis xis thaum ua haujlwm hauv ntau qhov chaw sib txawv.
3.Built-hauv lub raumBntug
Choj ua los ntawm cov khoom siv PMMA muaj zog heev, ua tiav ntau txoj haujlwm sai sai, thiab txuag lub sijhawm ua haujlwm tau zoo heev.
4. Ua-nyob rau hauv Rechargeable roj teeb
Nws muaj lub roj teeb uas ua haujlwm tau zoo, uas tuaj yeem ua tau raws li qhov xav tau ntawm 50 txoj haujlwm. Tib lub sijhawm, nws muaj lub zog AC los muab lub zog hluav taws xob kom ntseeg tau tias muaj kev nyab xeeb siab tshaj plaws.
5. Cov Nres Tsheb Mechanical
Cov nres tsheb kauj vab uas siv lub tshuab ua haujlwm tau sai dua, yooj yim dua, muaj kev nyab xeeb dua, thiab txhim khu kev qha
Pcov arameters
| Qauv Khoom | TDY-G-1 Fais Fab-Hydraulic LOS YOG Rooj |
| Ntev thiab Dav | 2080mm * 550mm |
| Qhov Siab (Saum thiab Hauv) | 820mm / 520mm |
| Phaj Taub Hau (Sab Saum thiab Hauv Qab) | 45°/ 90° |
| Phaj Tom Qab (Sab Saum Toj thiab Hauv Qab) | 80°/ 20° |
| Phaj Ceg (Sab Saum / Hauv Qab / Sab Nraud) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Lateral Tilt (Sab laug thiab sab xis) | 15°/ 15° |
| Choj Raum Siab | 110 hli |
| Lub cev muaj zog hluav taws xob | Chaoger los ntawm Taiwan |
| Hluav taws xob | 220V/110V |
| Zaus | 50Hz / 60Hz |
| Lub zog muaj zog | 1.0 KW |
| Roj teeb | Yog |
| Txaj pw | Txaj Pw Nco |
| Cov Khoom Siv Tseem Ceeb | 304 Cov Hlau Stainless |
| Qhov Muaj Peev Xwm Thauj Khoom Siab Tshaj Plaws | 200 KG |
| Kev Pov Hwm | 1 Xyoo |
SCov Khoom Siv Txheem
| Tsis yog. | Lub Npe | Qhov ntau thiab tsawg |
| 1 | Kev Tshuaj Ntsuam Xyuas Tshuaj loog | 1 daim |
| 2 | Kev Txhawb Nqa Lub Cev | 1 khub |
| 3 | Kev Txhawb Nqa Caj Npab | 1 khub |
| 4 | Kev Txhawb Nqa Lub Xub Pwg | 1 khub |
| 5 | Kev Txhawb Nqa Ceg | 1 khub |
| 6 | Kev Txhawb Nqa Taw | 1 khub |
| 7 | Kidney Choj Kov | 1 daim |
| 8 | Kev Kho Clamp Ntev | 1 khub |
| 9 | Kho Clamp | 8 daim |
| 10 | Chaw Taws Teeb Tes | 1 daim |
| 11 | Cov Kab Fais Fab | 1 daim |
| 12 | Pedal | 1 Khub |