TDY-Y-1electric hydraulic operating table txais yuav cov qauv hluav taws xob xa tawm hydraulic, uas hloov cov thev naus laus zis hluav taws xob thawb pas nrig.
Qhov kev hloov kho qhov chaw yog qhov tseeb dua, qhov ceev ntawm kev txav mus los yog sib xws thiab ruaj khov dua, thiab kev ua tau zoo yog qhov txhim khu kev qha thiab ruaj khov.
Lub hauv paus zoo li tus Y ua kom muaj kev ruaj khov thiab muaj chaw txaus rau ceg.
Kev ua haujlwm txhais lus thiab lub rooj tsavxwm pom kev, uas muaj C-arm, tuaj yeem ua qhov kev tshuaj ntsuam X-ray tag nrho lub cev.
Lub kaw lus tswj ob chav, ntxiv rau qhov chaw taws teeb tswj tes, muaj lub kaw lus tswj xwm txheej ceev. Lub luag haujlwm rov pib dua ib qho tseem ceeb ua rau tus kws kho mob ua haujlwm tau zoo.
Lub rooj ua haujlwm electro-hydraulic no yog tsim rau ntau yam kev phais, xws li kev phais plab, kev yug menyuam, kev kho mob poj niam, ENT, urology, anorectal thiab orthopedics, thiab lwm yam.
1.Ob Chav Tswj Xyuas System
TDY-Y-1 Lub rooj ua haujlwm hluav taws xob-hydraulic muaj ob txoj kev tswj hwm, ib qho yog wired controller, nrog ib qho-key automatic level reset function. Thiab lwm qhov yog column emergency control system. Ob pawg ntawm cov operating system ywj pheej nrog tib lub luag haujlwm kom ntseeg tau tias lub kaw lus tswj hwm thaum muaj xwm txheej ceev tseem tuaj yeem ua haujlwm tau zoo thaum lub wired controller tsis ua haujlwm, kom ntseeg tau tias kev siv lub rooj ua haujlwm muaj kev nyab xeeb.
2. Muaj rau X-ray Scan
Lub rooj saum toj ntawm lub rooj hluav taws xob-hydraulic OR tuaj yeem dhau X-rays, thiab ib txoj kev taw qhia tau teeb tsa rau hauv qab ntawm lub rooj kom thauj cov thawv zaj duab xis X-ray.
3. Siv tau nrog C-caj npab
Lub zog txav kab rov tav hluav taws xob yog 340 hli, uas muab qhov chaw raug thiab yooj yim rau C-caj npab, thiab tuaj yeem ua tiav tag nrho lub cev X-ray yam tsis tau txav tus neeg mob.
4. Cov roj teeb uas rov them tau
TDY-Y-1 Lub rooj phais mob hluav taws xob-hydraulic muaj cov roj teeb rov qab ua haujlwm tau zoo, uas tuaj yeem ua tau raws li qhov xav tau ntawm ≥50 kev ua haujlwm, kom ntseeg tau tias nws ua haujlwm yam tsis muaj lub zog hluav taws xob sab nraud. Lub roj teeb rov qab tau tsis tas yuav saib xyuas thiab siv tau ntev. Tib lub sijhawm, lub zog AC tuaj yeem siv los muab lub zog hluav taws xob kom ntseeg tau tias muaj kev nyab xeeb siab tshaj plaws.
5.One-khawmResetFkev ua koob tsheej
Lub khawm tshiab pib dua ib lub khawm ua kom yooj yim rau kev ua haujlwm nyuaj
Cov Kev Cai
| Qauv Khoom | TDY-Y-1 Lub Rooj Ua Haujlwm Hluav Taws Xob-Hydraulic |
| Ntev thiab Dav | 1960mm * 500mm |
| Qhov Siab (Saum thiab Hauv) | 1090mm / 690mm |
| Phaj Taub Hau (Sab Saum thiab Hauv Qab) | 60°/ 85°/0° |
| Phaj Tom Qab (Sab Saum Toj thiab Hauv Qab) | 85°/ 40° |
| Phaj Ceg (Sab Saum / Hauv Qab / Sab Nraud) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Lateral Tilt (Sab laug thiab sab xis) | 18°/ 18° |
| Choj Raum Siab | 100 hli |
| Kab rov tav zawv zawg | 340 hli |
| Txoj hauj lwm xoom | Ib lub pob, tus qauv |
| Flex / Reflex | Kev ua haujlwm sib xyaw |
| Rooj Tswjhwm X-ray | Xaiv tau |
| Vaj Huam Sib Luag | xaiv tau |
| Khawm nres thaum muaj xwm ceev | Xaiv tau |
| Lub cev muaj zog hluav taws xob | Chaoger los ntawm Taiwan |
| Hluav taws xob | 220V/110V |
| Zaus | 50Hz / 60Hz |
| Lub zog muaj zog | 1.0 KW |
| Roj teeb | Yog |
| Txaj pw | Txaj Pw Nco |
| Cov Khoom Siv Tseem Ceeb | 304 Cov Hlau Stainless |
| Qhov Muaj Peev Xwm Thauj Khoom Siab Tshaj Plaws | 200 KG |
| Kev Pov Hwm | 1 Xyoo |
SCov Khoom Siv Txheem
| Tsis yog. | Lub Npe | Qhov ntau thiab tsawg |
| 1 | Kev Tshuaj Ntsuam Xyuas Tshuaj loog | 1 daim |
| 2 | Kev Txhawb Nqa Lub Cev | 1 khub |
| 3 | Kev Txhawb Nqa Caj Npab | 1 khub |
| 4 | Kev Txhawb Nqa Lub Xub Pwg | 1 khub |
| 5 | Kev Txhawb Nqa Ceg | 1 khub |
| 6 | Phaj ko taw | 1 khub |
| 7 | Kidney Choj Kov | 1 daim |
| 8 | Txaj pw | 1 Teeb |
| 9 | Kho Clamp | 8 daim |
| 10 | Kev Tswj Chaw Taws Teeb | 1 daim |
| 11 | Cov Kab Fais Fab | 1 daim |
| 12 | Roj Hydraulic | 1 lub thawv roj |