Lub rooj ua haujlwm electro-hydraulic no muab faib ua 5 ntu: ntu taub hau, ntu nraub qaum, ntu pob tw, thiab ob ntu ceg sib cais tau.
Cov khoom siv fiber ntau kis tau lub teeb ntxiv rau 340 hli kab rov tav zawv zawg kom tsis muaj qhov chaw dig muag thaum lub sijhawm X-ray scanning.
Lub rooj ua haujlwm electro-hydraulic no muaj ob lub kaw lus tswj kom ntseeg tau tias ua haujlwm tsis muaj teeb meem.
Nws tuaj yeem nruab nrog lub taub hau ntau yam thiab lub cev orthopedic traction.
Ib lub khawm pib dua, tuaj yeem rov qab kho qhov chaw kab rov tav qub. Ib lub khawm flexion thiab rov qab flexion, hluav taws xob ceg board muaj nuj nqi, txuag ntau lub sijhawm.
Nws yog qhov tsim nyog rau ntau yam kev phais mob, xws li kev phais mob plab, kev yug menyuam, kev kho mob poj niam, ENT, urology, anorectal thiab orthopedics, thiab lwm yam.
1.Ntev thiab dav dua ntawm lub rooj saum npoo
Qhov ntev ntawm lub rooj ua haujlwm electro-hydraulic tuaj yeem ncav cuag 2180mm, thiab qhov dav tuaj yeem ncav cuag 550mm, uas yog qhov tsim nyog rau cov kev xav tau ntawm qee pawg tshwj xeeb thiab kuj tuaj yeem ua rau tus neeg mob xis nyob dua.
2. Ob Chav Tswj Xyuas System
Lub rooj ua haujlwm electro-hydraulic muaj lub tshuab tswj hwm tseem ceeb / lub tshuab tswj hwm ob lub kaw lus kom ntseeg tau tias muaj teeb meem ua haujlwm tsis muaj teeb meem
3. Flex & Re-flex & Ib lub khawm pib dua
Ib lub khawm rov pib dua muaj nuj nqi, tuaj yeem rov qab kho qhov chaw kab rov tav qub, ib lub khawm flexion thiab rov qab flexion
4. Xaiv tau Fais Fab Kho Ceg Phaj
Tus qauv tsim ntawm lub phaj ceg tuaj yeem kho lub phaj ceg los ntawm hluav taws xob, uas txuag tau lub sijhawm kho qhov chaw.
5. Ua-nyob rau hauv Rechargeable roj teeb
Lub rooj ua haujlwm hluav taws xob-hydraulic TDY-Y-2 muaj lub roj teeb ua haujlwm tau zoo, uas tuaj yeem ua tau raws li qhov xav tau ntawm 50 txoj haujlwm. Tib lub sijhawm, nws muaj lub zog AC los muab lub zog hluav taws xob kom ntseeg tau tias muaj kev nyab xeeb tshaj plaws.
Pcov arameters
| QauvKhoom | TDY-Y-2 Lub Rooj Ua Haujlwm Electro-Hydraulic |
| Ntev thiab Dav | 2170mm * 550mm |
| Qhov Siab (Saum thiab Hauv) | 1100mm / 690mm |
| Phaj Taub Hau (Saum/Down/Yoog Tau) | 45°/ 90°/ 40° |
| Phaj Tom Qab (Sab Saum Toj thiab Hauv Qab) | 85°/ 40° |
| Phaj Ceg (Sab Saum / Hauv Qab / Sab Nraud) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Reverse Trendelenburg | 30° / 30° |
| Lateral Tilt (Sab laug thiab sab xis) | 20°/ 20° |
| Choj Raum Siab | 100 hli |
| Kab rov tav zawv zawg | 350 hli |
| Txoj hauj lwm xoom | Ib lub pob, tus qauv |
| Flex / Reflex | Kev ua haujlwm sib xyaw |
| Rooj Tswjhwm X-ray | Xaiv tau |
| Vaj Huam Sib Luag | Tus Qauv |
| Khawm nres thaum muaj xwm ceev | Tus Qauv |
| Lub cev muaj zog hluav taws xob | Chaoger los ntawm Taiwan |
| Hluav taws xob | 220V/110V |
| Zaus | 50Hz / 60Hz |
| Lub zog muaj zog | 1.0 KW |
| Roj teeb | Yog |
| Txaj pw | Txaj Pw Nco |
| Cov Khoom Siv Tseem Ceeb | 304 Cov Hlau Stainless |
| Qhov Muaj Peev Xwm Thauj Khoom Siab Tshaj Plaws | 300 KG / 350 KG |
| Kev Pov Hwm | 1 Xyoo |
Acov khoom siv ntxiv
| Tsis yog. | Lub Npe | Qhov ntau thiab tsawg |
| 1 | Kev Tshuaj Ntsuam Xyuas Tshuaj loog | 1 daim |
| 2 | Kev Txhawb Nqa Lub Cev | 1 khub |
| 3 | Kev Txhawb Nqa Caj Npab | 1 khub |
| 4 | Kev Txhawb Nqa Lub Xub Pwg | 1 khub |
| 5 | Kev Txhawb Nqa Ceg | 1 khub |
| 6 | Kidney Choj Kov | 1 daim |
| 7 | Txaj pw | 1 Teeb |
| 8 | Kho Clamp | 8 daim |
| 9 | Kev Kho Clamp Ntev | 1 khub |
| 10 | Kev Tswj Chaw Taws Teeb | 1 daim |
| 11 | Cov Kab Fais Fab | 1 daim |
| 12 | Roj Hydraulic | 1 lub thawv roj |